Корзина пуста
Тесты, Маски, Перчатки и Антисептики
Каталог товаров
Акционные товары

Кетопрофен 5% гель д/наружного прим. 30г туба

Наличие на складе: Наличие уточняйте
Артикул

Производитель: Синтез ОАО г.Курган

177 грн
Данный товар доступен только по предзаказу.

Оформить Предзаказ
Описание

Фармакологическое действие

Кетопрофен - нестероидный противовоспалительный препарат (НПВП), оказывает местное противовоспалительное и анальгезирующее действие, связанное с подавлением активности циклооксигеназы-1 (ЦОГ-1) и циклооксигеназы-2 (ЦОГ-2), регулирующих синтез простагландинов (Pg).

При суставном синдроме вызывает ослабление артралгии в покое и при движении, уменьшение "утренней скованности" и припухлости суставов. Кетопрофен не оказывает катаболического влияния на суставной хрящ.

Кетопрофен гель 5%, 30 г инструкция на украинском
Форма випуску

Гель для зовнішнього застосування 2.5% безбарвний, прозорий або опалесцентний.

упаковка

Туба 30 м

Фармакологічна дія

Кетопрофен - нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП), має місцеву протизапальну та знеболювальну дію, пов'язане з придушенням активності циклооксигенази-1 (ЦОГ-1) і циклооксигенази-2 (ЦОГ-2), що регулюють синтез простагландинів (Pg).

При суглобовому синдромі викликає ослаблення артралгії в спокої і при русі, зменшення "ранкової скутості" і припухлості суглобів. Кетопрофен не робить катаболічного впливу на суглобовий хрящ.

показання

- гострі та хронічні запальні захворювання опорно-рухового апарату (суглобовий синдром при загостренні подагри, ревматоїдний артрит, псоріатичний артрит, анкілозуючий спондиліт, остеоартроз, остеохондроз з корінцевим синдромом, радикуліт, запальне ураження зв'язок і сухожиль, бурсит, ішіас, люмбаго);

- м'язові болі ревматичного та неревматичного походження;

- посттравматичний запалення м'яких тканин і опорно-рухового апарату (ушкодження та розриви зв'язок, забій).

Препарат призначений для симптоматичної терапії, зменшення болю і запалення на момент використання, на прогресування захворювання не впливає.

Протипоказання

- повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого полінозу носа і навколоносових пазух і нестерпності ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (в т.ч. в анамнезі);

- пошкодження шкірних покривів (мокнучі дерматози, екзема, інфіковані садна, рани) в місці передбачуваного нанесення;

- вагітність (III триместр);

- період лактації;

- дитячий вік до 6 років;

- підвищена чутливість до кетопрофену або інших нестероїдних протизапальних засобів.

З обережністю: ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, виражені порушення функції нирок і печінки, хронічна серцева недостатність, бронхіальна астма, вагітність I і II триместр, печінкова порфірія, похилий вік, дитячий вік від 6 до 12 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування препарату в III триместрі вагітності протипоказано.

Застосування препарату в I і II триместрах можливо тільки після консультації з лікарем, якщо передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду.

Застосування в період лактації не рекомендується.

особливі вказівки

Препарат слід наносити тільки на неушкоджені ділянки шкіри, запобігаючи потраплянню на відкриті рани, в очі і на слизові оболонки.

Після аплікації препарату необхідно вимити руки.

Не застосовувати з оклюзійними пов'язками.

Перед використанням гелю пацієнтам з порушенням функції печінки і / або нирок, шлунково-кишковими захворюваннями в анамнезі, бронхіальною астмою, хронічною серцевою недостатністю, необхідно проконсультуватися з лікарем.

склад
1 г кетопрофен 25 мг

Допоміжні речовини: карбомер (карбопол) - 1.5 г, етанол - 32 г, троламін - 2.8 г, лаванди масло - 0.1 г, вода очищена - до 100 г.

Спосіб застосування та дози

Зовнішньо.

Дорослим і дітям з 12 років наносять невелику кількість гелю (3-5 см) 2-3 рази / добу тонким шаром, з подальшим тривалим і обережним втиранням в запалені або хворобливі ділянки тіла.

Дітям з 6 до 12 років наносять не більше 1-2 см гелю, не частіше 2 разів / добу. Тривалість курсу лікування не повинна перевищувати 14 днів без консультації лікаря.

Можна використовувати при фонофорезі.

Побічні дії

Місцеві реакції: алергічний дерматит, екзема, гіперемія шкіри, фотодерматит, бульозний дерматит, висип, пурпура.

Системні реакції: кропив'янка, генералізована шкірний висип, набряки, фотосенсибілізація, стоматит.

При появі будь-яких побічних ефектів необхідно припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат слід зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі від 15 ° до 25 ° С. Чи не заморожувати.

Термін придатності

2 роки.

Діюча речовина

кетопрофен

Похожее видео

Дополнительная информация

Если Вы заинтересовались эти товаром, обязательно посмотрите его аналоги: Кетонал крем 5% 50 г, Артрозилен капсулы 320 мг, 10 шт., Артрозилен р-р для в/вен. и в/мыш. введ.80 мг/мл 2 мл ампулы 6 шт., Артрозилен аэрозоль 15% , 25 мл, ОКИ свечи ректальные 160 мг, 10 шт., ОКИ флаконы , 150 мл.
Только у нас Вы всегда сможете заказать и купить (с оплатой при получении) Кетопрофен гель 5%, 30 г в любой город Украины (Киев, Винница, Кропивницкий (Кировоград), Полтава, Харьков, Днепр (Днепропетровск), Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Симферополь, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы и другие города). Мы отправляем нашу продукцию день-в-день или на следующий рабочий день. Будьте здоровы!


(5945)

Комментарии
Пока нет комментариев
Написать комментарий
Заказ обратного звонка
Ваша заявка принята
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Ваша заявка принята
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время