Корзина пуста
Тесты, Маски, Перчатки и Антисептики
Каталог товаров
Акционные товары

Экседрин таб. п/о плен. №10

Наличие на складе: Наличие уточняйте
Артикул


182 грн
+
Описание

Фармакологическое действие

Экседрин содержит парацетамол, ацетилсалициловую кислоту и кофеин.
Парацетамол обладает обезболивающим, жаропонижающим и крайне слабым противовоспалительным действием.

Ацетилсалициловая кислота быстро ослабляет боль, особенно вызванную воспалительным процессом, а также умеренно угнетает агрегацию тромбоцитов и замедляет процесс тромбообразования, улучшая микроциркуляцию в очаге воспаления.

Кофеин повышает рефлекторную возбудимость спинного мозга, возбуждает дыхательный и сосудодвигательный центры, расширяет кровеносные сосуды скелетных мышц, головного мозга, сердца, почек, снижает агрегацию тромбоцитов.

Уменьшает сонливость, чувство усталости, повышает умственную и физическую работоспособность. В данной комбинации кофеин в малой дозе практически не оказывает стимулирующего действия на ЦНС, однако способствует нормализации тонуса сосудов головного мозга и ускорению кровотока в нем.

Фармакокинетика

Парацетамол легко всасывается в ЖКТ, Tmax в плазме крови — в промежутке от 30 мин до 2 ч после приема. Парацетамол метаболизируется в печени и выводится почками, главным образом в виде глюкуронидов и сульфатных конъюгатов. Менее 5% парацетамола выводится в неизмененном виде. Продолжительность T1/2 варьируется от 1 до 4 ч. Связь с белками плазмы незначительна при обычных терапевтических дозах, однако возрастает по мере увеличения дозы.

Гидроксилированный метаболит, образующийся в небольших количествах в печени под влиянием смешанных оксидаз и обычно обезвреживающийся путем связывания с глутатионом, может накапливаться при передозировке парацетамола и вызывать поражения печени.

Ацетилсалициловая кислота быстро и полностью всасывается, подвергается быстрому гидролизу вЖКТ, печени и крови до образования салицилатов, которые подвергаются дальнейшему метаболизму, преимущественно в печени.

Кофеин полностью и быстро всасывается. Tmax в плазме крови — в промежутке от 5 до 90 мин после приема натощак. У взрослых выведение практически полностью происходит посредством печеночного метаболизма. Наблюдается выраженная вариабельность индивидуальных значений элиминации у взрослых. Средний T1/2 из плазмы крови составляет 4,9 ч (в диапазоне 1,9–12,2 ч). Кофеин распределяется во всех жидких средах организма. Связь кофеина с белками плазмы составляет 35%. Кофеин практически полностью метаболизируется путем окисления, деметилирования и ацетилирования и выводится почками. Основные метаболиты — 1-метилксантин, 7-метилксантин, 1,7-диметилксантин.

Экседрин таблетки, 10 шт. инструкция на украинском
латинська назва

Exedrin

Форма випуску

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою

упаковка

10 шт.

Фармакологічна дія

Екседріна містить парацетамол, ацетилсаліцилову кислоту і кофеїн.
Парацетамол має знеболювальну, жарознижувальну і вкрай слабку протизапальну дію.

Ацетилсаліцилова кислота швидко послаблює біль, особливо викликану запальним процесом, а також помірно пригнічує агрегацію тромбоцитів і уповільнює процес тромбоутворення, покращуючи мікроциркуляцію у вогнищі запалення.

Кофеїн підвищує рефлекторну збудливість спинного мозку, збуджує дихальний і судиноруховий центри, розширює кровоносні судини скелетних м'язів, головного мозку, серця, нирок, знижує агрегацію тромбоцитів.

Зменшує сонливість, відчуття втоми, підвищує розумову і фізичну працездатність. У даній комбінації кофеїн у малій дозі практично не робить стимулюючої дії на ЦНС, однак сприяє нормалізації тонусу судин головного мозку і прискоренню кровотоку в ньому.

Фармакокінетика

Парацетамол легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті, T max в плазмі крові - в проміжку від 30 хв до 2 год після прийому. Парацетамол метаболізується в печінці і виводиться нирками, головним чином у вигляді глюкуронідів і сульфатних кон'югатів. Менше 5% парацетамолу виводиться в незміненому вигляді. Тривалість T 1/2 варіюється від 1 до 4 год. Зв'язок з білками плазми незначна при звичайних терапевтичних дозах, однак зростає в міру збільшення дози.

Гідроксильований метаболіт, що утворюється в невеликих кількостях в печінці під впливом змішаних оксидаз і знешкоджують шляхом зв'язування з глутатионом, може накопичуватися при передозуванні парацетамолу і викликати ураження печінки.

Ацетилсаліцилова кислота швидко і повністю всмоктується, піддається швидкому гідролізу в ШКТ, печінки і крові до утворення саліцилатів, які піддаються подальшому метаболізму, переважно в печінці.

Кофеїн повністю і швидко всмоктується. T max в плазмі крові - в проміжку від 5 до 90 хв після прийому натщесерце. У дорослих виведення практично повністю відбувається за допомогою печінкового метаболізму. Спостерігається виражена варіабельність індивідуальних значень елімінації у дорослих. Середній T 1/2 з плазми крові становить 4,9 год (в діапазоні 1,9-12,2 год). Кофеїн розподіляється у всіх рідких середовищах організму. Зв'язок кофеїну з білками плазми становить 35%. Кофеїн практично повністю метаболізується шляхом окислення, деметилирования і ацетилювання і виводиться нирками. Основні метаболіти - 1-метилксантин, 7-метилксантин, 1,7-диметилксантин.

показання

Больовий синдром середньої та легкої інтенсивності різного походження:

головний біль, мігрень, зубний біль, невралгія, артралгія і міалгія (біль у м'язах і суглобах), альгодисменорея (болі при менструації). Протипоказання
гіперчутливість до будь-якого з компонентів у складі препарату; ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту у фазі загострення; шлунково-кишкова кровотеча; повне або неповне поєднання бронхіальної астми, рецидивуючого поліпноза носа і навколоносових пазух і нестерпності ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ (в т.ч. в анамнезі); хірургічні втручання, що супроводжуються кровотечею; гемофілія; геморагічний діатез; гипопротромбинемия; виражена артеріальна гіпертензія; портальна гіпертензія; важкий перебіг ІХС; глаукома; авітаміноз К; ниркова недостатність; одночасне застосування інших препаратів, що містять парацетамол, ацетилсаліцилову кислоту або інше НПЗЗ; дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; підвищена збудливість; порушення сну; дитячий вік до 15 років (ризик розвитку синдрому Рейє у дітей з гіпертермією на тлі вірусних захворювань).

З обережністю: подагра або артрит; захворювання печінки; головні болі, пов'язані з травмою голови; прийом антикоагулянтів, гіпоглікемічних засобів, а також одночасний прийом препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту або інші знеболюючі та жарознижувальні компоненти.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Незважаючи на те, що ацетилсаліцилову кислоту можна застосовувати в II триместрі вагітності, безпеку даної комбінації у вагітних і годуючих груддю не вивчалась, тому препарат протипоказаний у вагітних (у всіх триместрах) і годуючих грудьми.

особливі вказівки

Якщо після прийому препарату симптоми зберігаються, спостерігається погіршення або виникають нові симптоми, слід негайно звернутися до лікаря.

При прийомі препарату в рекомендованій дозі в організм надходить стільки ж кофеїну, скільки міститься в одній чашці кави, тому слід скоротити споживання кофеїновмісних продуктів при лікуванні цим препаратом з метою уникнення розвитку нервового збудження, дратівливості, безсоння і прискореного серцебиття на тлі передозування кофеїну.

При підозрі на передозування слід негайно звернутися за медичною допомогою, навіть якщо симптоми відсутні.

Слід утриматися від вживання алкоголю при прийомі препарату в зв'язку з підвищенням ризику ураження печінки і шлунково-кишкової кровотечі.

Оскільки ацетилсаліцилова кислота сповільнює згортання крові, то пацієнт, якому належить хірургічне втручання, повинен заздалегідь попередити лікаря про прийом препарату.

Ацетилсаліцилова кислота в низьких дозах зменшує виведення сечової кислоти, в зв'язку з чим у пацієнтів зі схильністю препарат може спровокувати напад подагри.

При тривалому застосуванні препарату необхідний контроль периферичної крові та функціонального стану печінки.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.

Не повідомлялося про вплив препарату на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами.

склад

1 таблетка містить парацетамол 250 мг, ацетилсаліцилова кислота 250 мг, кофеїн 65 мг

Спосіб застосування та дози

Препарат екседріна приймають всередину під час або після їди.

Дорослі і підлітки з 15 років: по 1 таблетці через кожні 4-6 год.

При перших ознаках мігрені приймають 2 таблетки.

Середня добова доза становить 3-4 таблетки в день, максимальна добова доза - 6 таблеток в день.

Після прийому 2 таблеток полегшення головного та інших видів болю зазвичай настає швидко - через 15 хв, при мігрені полегшення настає зазвичай через 30 хв.

При больовому синдромі препарат не слід приймати більше 5 днів без консультації з лікарем.

При мігрені препарат не слід приймати більше 3 днів без консультації з лікарем.

Побічні дії
алергічні реакції, тахікардія, біль у шлунку, нудота, блювота, гепатотоксичность, нефротоксичність, е розівноязвенние ураження шлунково-кишкового тракту, підвищення артеріального тиску, бронхоспазм.

При тривалому застосуванні - запаморочення, головний біль, порушення зору, шум у вухах, зниження агрегації тромбоцитів, гіпокоагуляція, геморагічний синдром (носова кровотеча, кровоточивість ясен, пурпура та ін.), Ураження нирок з папілярним некрозом, глухота, злоякісна ексудативна еритема (синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла), синдром Рейє у дітей (гиперпирексия, метаболічний ацидоз, порушення з боку нервової системи і психіки, блювота, порушення функції печінки).

лікарська взаємодія

Препарат може посилювати дію гепарину, непрямих коагулянтів, резерпіну, стероїдних гормонів і гіпоглікемічних) лікарських засобів.

Одночасне застосування з іншими нестероїдними протизапальними препаратами, метотрексатом збільшує ризик розвитку побічних ефектів.

Зменшує ефективність спіронолактону, фуросеміду, гіпотензивних лікарських засобів, а також протиподагричних препаратів, що сприяють виведенню сечової кислоти.

Барбітурати, рифампіцин, саліциламід, протиепілептичні препарати та інші індуктори мікросомальних ферментів печінки сприяють утворенню токсичних метаболітів парацетамолу, що впливають на функцію печінки.

Метоклопрамід прискорює всмоктування парацетамолу. Під впливом парацетамолу період напіввиведення хлорамфеніколу збільшується в 5 разів.

При повторному прийомі парацетамол може підсилити дію антикоагулянтів (похідних кумарину).

Одночасний прийом парацетамолу, ацетилсаліцилової кислоти та алкогольних напоїв підвищує ризик розвитку гепатотоксичних ефектів. Кофеїн прискорює всмоктування ерготаміну.

Передозування

Симптоми, зумовлені наявністю парацетамолу (при прийомі в дозах більше 10-15 г / добу): протягом перших 24 годин блідість шкірних покривів, нудота, блювота, анорексія, абдомінальний біль, порушення метаболізму глюкози, метаболічний ацидоз.

Симптоми порушення функції печінки можуть з'явитися через 12-48 годин після передозування. При важкому передозуванні печінкова недостатність з прогресуючою енцефалопатією, кома, смерть; гостра ниркова недостатність з тубулярним некрозом (в т.ч. при відсутності тяжкого ураження печінки); аритмія, панкреатит. Гепато-токсичний ефект у дорослих проявляється при прийомі 10 г і більше.

Симптоми, зумовлені наявністю ацетилсаліцилової кислоти (при прийомі в дозах більше 150 мг / кг): при легких інтоксикаціях - нудота, блювота, шум у вухах, порушення зору, запаморочення, сильний головний біль.

При важких отруєннях - гіпервентиляція легенів центрального генезу (задишка, ядуха, ціаноз, холодний липкий піт, параліч дихання), респіраторний ацидоз. Найбільший ризик розвитку хронічної інтоксикації відзначається в дітей і осіб похилого віку при прийомі протягом декількох діб більше 100 мг / кг / сут. При отруєнні середнього та важкого ступеня необхідна госпіталізація.

Симптоми, зумовлені наявністю кофеїну (при прийомі в дозах понад 300 мг / добу): біль у шлунку, ажитація, тривожність, збудження, рухове занепокоєння, сплутаність свідомості, делірій, зневоднення, тахікардія, аритмія, гіпертермія, прискорене сечовипускання, головний біль, підвищена тактильна або больова чутливість, тремор або м'язові посмикування; нудота і блювота, іноді з кров'ю; дзвін у вухах, епілептичні припадки (при гострому передозуванні - тоніко-клонічні).

Лікування: контроль за кислотно-основним станом і сольовим балансом. В залежності від стану обміну речовин - введення натрію гідрокарбонату, натрію цитрату або натрію лактату.

Підвищується лужність підсилює виведення ацетилсаліцилової кислоти за рахунок защелачивания сечі. Промивання шлунка в перші 4 год, провокація блювоти, прийом активованого вугілля, проносних лікарських засобів, введення донаторів SH-груп і попередників синтезу глутатіону метіоніну протягом 8-9 годин після передозування і ацетилцистеїну - протягом 8 ч.

Умови зберігання

При температурі не вище 25 ° С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки.

Діюча речовина

Ацетилсаліцилова кислота, Кофеїн, Парацетамол

Похожее видео

Дополнительная информация

Экседрин таблетки, 10 шт. производит Бристол-Майерс Сквибб, страна производства США. Если Вы заинтересовались эти товаром, обязательно посмотрите его аналоги: Цитрамон П таблетки 20 шт., Цитрамон П Renewal таблетки 20 шт., Цитрамон-ЭкстраКап капсулы 240 мг+27,45 мг +180 мг 10 шт., Аскофен-П таблетки, 20 шт., Кофицил-плюс таблетки 20 шт..
Только у нас Вы всегда сможете заказать и купить (с оплатой при получении) Экседрин таблетки, 10 шт. в любой город Украины (Киев, Винница, Кропивницкий (Кировоград), Полтава, Харьков, Днепр (Днепропетровск), Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Симферополь, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы и другие города). Мы отправляем нашу продукцию день-в-день или на следующий рабочий день. Будьте здоровы!


(6271)

Характеристики
  • США
Комментарии
  • кузя
    23.05.2015
    аскофен-аналог по составу.стоіт майже в 10 разів дешевше
  • татьяна
    02.03.2015
    Парацетамол від мігрені ?? Що за нісенітниця???
  • Надія
    26.02.2015
    Я рятуюся від мігрені тільки цими таблеткамі.Мне дуже допомагає !!! Раніше по 2-3 дня лежала "пластом" нічого не допомагало.
Написать комментарий
Заказ обратного звонка
Ваша заявка принята
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Ваша заявка принята
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время