Каталог товарів

Купить Цетиризин таблетки 10 мг, 20 шт.

Артикул: 12532
( 17 )
Наявність невідома
Варіант:
0 грн
342 грн
+
Способи доставки
  • Доставка Новою Поштою
Способи оплати
  • Готівкою при отриманні
  • Visa, Mastercard
Опис
Фармакологическое действие

Цетиризин - конкурентный антагонист гистамина, метаболит гидроксизина, блокирует Н1-гистаминовые рецепторы. Предупреждает развитие и облегчает течение аллергических реакций, обладает противозудным и противоэкссудативным действием. Влияет на раннюю стадию аллергических реакций, ограничивает высвобождение медиаторов воспаления на поздней стадии аллергической реакции, уменьшает миграцию эозинофилов, нейтрофилов и базофилов. Уменьшает проницаемость капилляров, предупреждает развитие отека тканей, снимает спазм гладкой мускулатуры.

страняет кожную реакцию на введение гистамина, специфических аллергенов, а также на охлаждение (при холодовой крапивнице).
Практически не оказывает антихолинергического и антисеротонинового действия. В терапевтических дозах практически не вызывает седативного эффекта. Начало действия после разового приема 10 мг цетиризина - через 20 минут (у 50% пациентов) и через 60 минут (у 95% пациентов), продолжается более 24 часов. На фоне курсового лечения толерантность к антигистаминному действию цетиризина не развивается. После прекращения лечения действие сохраняется до 3 суток.

Фармакокинетика
Быстро всасывается из ЖКТ, время достижения Cmax после приема внутрь - 1 час. Пища не влияет на полноту всасывания (AUC), но удлиняет на 1 ч время достижения Cmax и снижает величину Cmax на 23%. При приеме в дозе 10 мг 1 раз/сутки в течение 10 суток равновесная концентрация в плазме составляет 310 нг/мл и отмечается через 0.5-1.5 часа после приема. Связь с белками плазмы - 93% и не меняется при концентрации цетиризина в диапазоне 25-1000 нг/мл. Фармакокинетические параметры цетиризина меняются линейно при назначении его в дозе 5-60 мг. Vd - 0.5 л/кг. В небольших количествах метаболизируется в печени путем О-дезалкилирования с образованием фармакологически неактивного метаболита (в отличие от других блокаторов H1-гистаминовых рецепторов, метаболизирующихся в печени с участием системы цитохрома Р450). Не кумулирует. 2/3 препарата выводится в неизмененном виде почками и около 10% - через кишечник.
Системный клиренс - 53 мл/минуту. T1/2 у взрослых - 7-10 часов, у детей 6-12 лет - 6 часов, у детей 2-6 лет - 5 часов, у детей от 6 месяцев до 2 лет - 3 часа. У пожилых больных T1/2 увеличивается на 50%, системный клиренс снижается на 40% (снижение функции почек).

У больных с нарушением функции почек (клиренс креатинина ниже 40 мл/мин) клиренс препарата уменьшается, а T1/2 удлиняется (так, у больных, находящихся на гемодиализе, общий клиренс снижается на 70% и составляет 0.3 мл/мин/кг, а T1/2 удлиняется в 3 раза), что требует соответствующего изменения режима дозирования.
У больных с хроническими заболеваниями печени (гепатоцеллюлярный, холестатический или билиарный цирроз печени) отмечается удлинение T1/2 на 50% и снижение общего клиренса на 40% (коррекция режима дозирования требуется только при сопутствующем снижении скорости клубочковой фильтрации). Проникает в грудное молоко.

Цетиризин таблетки 10 мг, 20 шт. инструкция на украинском
латинська назва

Cetirizine

Форма випуску

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

упаковка

20 шт.

Фармакологічна дія

Цетиризин - конкурентний антагоніст гістаміну, метаболіт гідроксизину, блокує Н1-гістамінові рецептори. Попереджає розвиток і полегшує перебіг алергічних реакцій, має протисвербіжну та протівоекссудатівним дією. Впливає на ранню стадію алергічних реакцій, обмежує вивільнення медіаторів запалення на пізній стадії алергічної реакції, зменшує міграцію еозинофілів, нейтрофілів і базофілів. Зменшує проникність капілярів, попереджає розвиток набряку тканин, знімає спазм гладкої мускулатури.

рюється шкірну реакцію на введення гістаміну, специфічних алергенів, а також на охолодження (при холодової кропивниці).
Практично не має антихолінергічної і антисеротонінової дії. У терапевтичних дозах практично не викликає седативного ефекту. Початок дії після разового прийому 10 мг цетиризину - через 20 хвилин (у 50% пацієнтів) і через 60 хвилин (у 95% пацієнтів), триває більше 24 годин. На тлі курсового лікування толерантність до антигістамінної дії цетиризину не розвивається. Після припинення лікування дія зберігається до 3 діб.

Фармакокінетика
Швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту, час досягнення Cmax після прийому всередину - 1 година. Їжа не впливає на повноту всмоктування (AUC), але подовжує на 1 год час досягнення Cmax і знижує величину Cmax на 23%. При прийомі в дозі 10 мг 1 раз / добу протягом 10 діб рівноважна концентрація в плазмі становить 310 нг / мл і спостерігається через 0.5-1.5 години після прийому. Зв'язок з білками плазми - 93% і не змінюється при концентрації цетиризину в діапазоні 25-1000 нг / мл. Фармакокінетичніпараметри цетиризина змінюються лінійно при призначенні його в дозі 5-60 мг. Vd - 0.5 л / кг. У невеликих кількостях метаболізується в печінці шляхом О-дезалкілірування з утворенням фармакологічно неактивного метаболіту (на відміну від інших блокаторів H1-гістамінових рецепторів, які метаболізуються в печінці за участю системи цитохрому Р450). Чи не кумулює. 2/3 препарату виводиться в незміненому вигляді нирками і близько 10% - через кишечник.
Системний кліренс - 53 мл / хвилину. T1 / 2 у дорослих - 7-10 годин, у дітей 6-12 років - 6 годин, у дітей 2-6 років - 5 годин, у дітей від 6 місяців до 2 років - 3 години. У літніх хворих T1 / 2 збільшується на 50%, системний кліренс знижується на 40% (зниження функції нирок).

У хворих з порушенням функції нирок (кліренс креатиніну нижче 40 мл / хв) кліренс препарату зменшується, а T1 / 2 подовжується (так, у хворих, які перебувають на гемодіалізі, загальний кліренс знижується на 70% і становить 0.3 мл / хв / кг, а T1 / 2 подовжується в 3 рази), що вимагає відповідної зміни режиму дозування.
У хворих з хронічними захворюваннями печінки (гепатоцелюлярний, холестатичний або біліарний цироз печінки) відзначається подовження T1 / 2 на 50% і зниження загального кліренсу на 40% (корекція режиму дозування потрібна тільки при супутньому зниженні швидкості клубочкової фільтрації). Проникає в грудне молоко.

показання

сезонний і цілорічний алергійний риніт і кон'юнктивіт (свербіж, чхання, ринорея, сльозотеча, гіперемія кон'юнктиви); кропив'янка (у т.ч. хронічна ідіопатична кропив'янка); сінна лихоманка (поліноз); свербіж; ангіоневротичнийнабряк (набряк Квінке); сверблячі алергічні дерматози.

Протипоказання
знижена функція нирок (кліренс креатиніну 30-49 мл / хв); хронічна ниркова недостатність; дитячий вік до 6 років; вагітність; період лактації; підвищена чутливість до цетиризину, інших компонентів препарату, гідроксизину.

З обережністю: похилий вік (можливе зниження клубочкової фільтрації).

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Протипоказаний під час вагітності та в період лактації.

особливі вказівки

Не рекомендується одночасне вживання з алкоголем і лікарськими засобами, що пригнічують ЦНС.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами:
В період лікування слід утримуватися від занять потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції. При перевищенні дози 10 мг / добу здатність до швидких реакцій може погіршитися.

склад

1 таб. містить цетиризину дигідрохлориду 10 мг, допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, коповідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, гіпромелоза, макрогол 6000, тальк, титану діоксид.

Спосіб застосування та дози

Цетиризин приймають всередину. Дорослим і дітям віком старше 6 років (з масою тіла більше 30 кг) - по 1 таблетці 1 раз / добу.

Побічні дії

Препарат Цетиризин зазвичай добре переноситься. Побічні явища виникають рідко і мають тимчасовий характер.

З боку травної системи: сухість у роті, диспепсія.

З боку нервової системи: запаморочення, головний біль, сонливість, втомлюваність, збудження, головний біль.

Алергічні реакції: ангіоневротичний набряк, шкірні висипання, свербіж, кропив'янка.

лікарська взаємодія

Спільне застосування з теофіліном (400 мг / добу) призводить до зниження загального кліренсу цетиризину (кінетика теофіліну не змінюється).
Мієлотоксичну лікарські засоби підсилюють прояви гематоксічності препарату.
Не виявлено клінічно значущих взаємодій з іншими лікарськими засобами (псевдоефедрином, циметидином, кетоконазолом, еритроміцином, азитроміцином, диазепамом, гліпізидом).

Передозування

Симптоми: прийом препарату одноразово в дозі понад 50 мг може супроводжуватися ознаками інтоксикації у вигляді сонливості, занепокоєння і підвищеної дратівливості, можлива поява ознак антихолінергічної дії у вигляді затримки сечі, сухості в роті, запору.
Лікування: викликати блювання, промити шлунок, прийняти активоване вугілля, негайно звернутися до лікаря.
Специфічного антидоту не існує. Гемодіаліз неефективний.

Умови зберігання

В захищеному від світла місці, при температурі 2-25 ° C.

Термін придатності

2 роки.

Діюча речовина

Цетиризин

Похожее видео

Дополнительная информация

Цетиризин таблетки 10 мг, 20 шт. производит Реплекфарм, страна производства Македония. Если Вы заинтересовались эти товаром, обязательно посмотрите его аналоги: Зиртек капли для приема внутрь 10 мг/мл , 10 мл, Парлазин капли для приема внутрь 10 мг/мл 20 мл, Зодак капли для приема внутрь 10 мг/мл 20 мл.
Только у нас Вы всегда сможете заказать и купить (с оплатой при получении) Цетиризин таблетки 10 мг, 20 шт. в любой город Украины (Киев, Винница, Кропивницкий (Кировоград), Полтава, Харьков, Днепр (Днепропетровск), Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Симферополь, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы и другие города). Мы отправляем нашу продукцию день-в-день или на следующий рабочий день. Будьте здоровы!

(12532)
Відгуки
Юлія
07.09.2016, 00:00
Перший раз спробувала таблетки, випила одну на ніч. Вночі прокинулася з диким запамороченням, не змогла навіть встати з ліжка. Вранці стан було дещо краще, але запаморочення тривало до чотирьох вечора, довелося відкласти всі плани і цілий день спати. Можливо, це пов'язано з тим, що я ще паралельно приймаю Фенибут, або тому що є в анамнезі енцефалопатія, думаю, у нормальних людей проблем бути не повинно. Але у кого є проблеми з ЦНС, будьте обережними з препаратом. З алергією зате впорався на ура.
Юля
07.09.2014, 00:00
Оптимальне поєднання ціна - якість. Реально допомагають.
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*