13624-
Корзина пуста
Каталог товаров
Акционные товары

Цетиризин ДС таблетки 10 мг 10 шт.

Наличие на складе: Наличие уточняйте
Артикул


129 грн
+
Описание

Фармакологическое действие

Блокатор гистаминовых H1-рецепторов III поколения. Цетиризин влияет на "раннюю" стадию аллергической реакции и уменьшает миграцию эозинофилов; ограничивает высвобождение медиаторов на "поздней" стадии аллергической реакции. Цетиризин практически не оказывает антихолинергического и антисеротонинового действия. В терапевтических дозах не вызывает седативного эффекта.

Цетиризин ДС таблетки 10 мг 10 шт. инструкция на украинском
Форма випуску

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

упаковка

10 шт.

Фармакологічна дія

Блокатор гістаміну H1-рецепторів III покоління. Цетиризин впливає на "ранню" стадію алергічної реакції і зменшує міграцію еозинофілів; обмежує вивільнення медіаторів на "пізній" стадії алергічної реакції. Цетиризин практично не має антихолінергічної і антисеротонінової дії. У терапевтичних дозах не викликає седативного ефекту.

показання

Сінна лихоманка; алергічний риніт, кон'юнктивіт, дерматит; кропив'янка, набряк Квінке.

Протипоказання

Ниркова недостатність, вагітність, період лактації, підвищена чутливість до компонентів Цетиризину.

особливі вказівки

При перевищенні дози 10 мг / сут здатність до швидких реакцій може погіршитися.
У рекомендованих дозах не посилює дію етанолу (при його концентрації не більше 0,8 г / л), проте рекомендується утримуватися від його вживання під час лікування.
В період лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом і занятті ін. Потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції.

склад

1 таблетка містить цетиризину дигідрохлориду 10 мг.

Спосіб застосування та дози

Цетиризин приймають всередину. Дорослим і дітям старше 12 років - 10 мг / добу. в 1-2 прийоми. Дітям у віці 2-6 років - 5 мг / сут. в 1-2 прийоми.

Пацієнтам з помірною або важкою формою ниркової недостатності дозу Цетиризину слід зменшити в 2 рази.

Побічні дії

Можливо: сухість у роті, сонливість, головний біль, стомлюваність.

Рідко: шкірні прояви алергічних реакцій, ангіоневротичний набряк.

В окремих випадках: диспепсія, збудження.

лікарська взаємодія

Фармакокінетичної взаємодії з псевдоефедрином, циметидином, кетоконазолом, еритроміцином, азитроміцином, диазепамом і гліпізидом не виявлено.
Спільне призначення з теофіліном (400 мг / добу) призводить до зниження загального кліренсу цетиризину (кінетика теофіліну не змінюється).
Мієлотоксичності ЛЗ посилюють прояви гематотоксичності препарату.

Передозування

Симптоми (виникають при прийомі одноразової дози 50 мг) - сухість слизової оболонки порожнини рота, сонливість, затримка сечовипускання, запори, неспокій, підвищена дратівливість.
Лікування: промивання шлунка, призначення симптоматичних ЛЗ. Специфічного антидоту не існує. Гемодіаліз неефективний.

Умови зберігання

В захищеному від світла місці, при температурі 2-25 ° C.

Діюча речовина

Цетиризин

Похожее видео

Дополнительная информация

Цетиризин ДС таблетки 10 мг 10 шт. производит Данафа Фармасьютикал Джойнт, страна производства Вьетнам. Если Вы заинтересовались эти товаром, обязательно посмотрите его аналоги: Зиртек капли для приема внутрь 10 мг/мл , 10 мл, Парлазин капли для приема внутрь 10 мг/мл 20 мл, Зодак капли для приема внутрь 10 мг/мл 20 мл.
Только у нас Вы всегда сможете заказать и купить (с оплатой при получении) Цетиризин ДС таблетки 10 мг 10 шт. в любой город Украины (Киев, Винница, Кропивницкий (Кировоград), Полтава, Харьков, Днепр (Днепропетровск), Луганск, Ровно, Херсон, Донецк, Луцк, Симферополь, Хмельницкий, Житомир, Львов, Сумы, Черкассы, Запорожье, Николаев, Тернополь, Чернигов, Ивано-Франковск, Одесса, Ужгород, Черновцы и другие города). Мы отправляем нашу продукцию день-в-день или на следующий рабочий день. Будьте здоровы!

Характеристики
  • Вьетнам
Комментарии
  • Анастасія
    26.11.2015
    Мені теж ефект сподобався. Мені Цетиризин прописували, коли загострився нейродерміт і ніякі інші засоби не допомагали. Руки і ноги все були в виразках і моторошно свербіли. Буквально за три тижні шкіра отчістілась.rnТолько я купувала російський аналог від Акрихіну. rn
  • Лариса
    18.06.2014
    Плюси тут очевидні для мене як для алергіка зі стажем, перепробавовшего мільйон всяких зодак і Зиртека. Ні сонливості, відчуваєш себе нормально, все висипання на шкірі протягом півгодини після прийому таблеток проходять, недовго чекати і припинення соплів або ллє з очей рідини. Джае незважаючи на те, що алергія у мене на пил я приходжу до сина в квартиру, де він пилососить я раз в рік і спокійно дихаю. Ну і ціна.
  • Наташа
    16.05.2014
    якщо порівнювати з рекламованими аналогами, то цетиризин набагато вигідніше за ціною, а дія одне і те ж))) знімає всі симптоми алергічного риніту, за годину перестаю чхати, ніс дихає, йдуть червоні плями з особи, очі не сльозяться, п'ю тільки вранці , а дитині давала в якості профілактики після щеплення, ніяких побічних ефектів не виникало
  • даша
    11.05.2014
    порадили купити в аптеці я прийшла туди з сильною алергією на хімічні препарат (знебарвлююча фарба), взагалі у мене часто виникають такі осередкові алергії і я не завжди не розумію їх причину. Симптоми зняв добре, червоні плями пройшли, свербіж припинився. тепер якщо що приймаю її)))))
  • Анна
    05.03.2014
    Приголомшливий ефект за три копійки !!! Час від часу на підборідді вилазять огидні прищі, великі і наривістие, мазь наношу на кожен прищ кілька разів на день і за три дні шкіра чиста. А про чудодействие касторки на опіках давно не секрет, побутові опіки теж знімає за кілька прийомів. Мазь не розтікається, добре витягує підшкірну гидоту, особливого запаху я не зазначила, на смак не пробувала :)))
Написать комментарий
Заказ обратного звонка
Ваша заявка принята
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Ваша заявка принята
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время